• O škole

Naše škola patří svou velikostí k menším školám a proto je možná zdánlivě nenápadná. Svým výstupem však předčí i ty největší školy. Vychovává totiž opravdové, zaměstnavatelskou sférou vyhledávané, uznávané a do profesního života dobře připravené odborníky.

Škola je zařízením  komplexního typu zabezpečující střední a další vzdělávání žáků v tradičních, moderních a perspektivních oborech pro oblast elektrotechniky, energetiky a informační technologie.

• Ve škole hořelo

V areálu školy se 18.10. 2016 krátce před třináctou hodinou rozezněla siréna. Na dispeljích hasičského záchranného sboru se objevila krátká zpráva: "18.10. 12.49 hod. požár výškové budovy SSEE Sokolnice, požár v kabinetu, žáci uvnitř".

• Ředitel jde příkladem!

Ač nejme sportovní školou, sportovní úspěchy našich žáků zaznamenáváme docela často. Svým dílem ke sbírce sportovních úspěchů naší školy přispívá pravidelně i ředitel školy, jinak také už devítinásobný dědeček. Ten se každoročně vydává do sněhové stopy masového lyžařského závodu Jizerská padesátka. A my mu jako tým každoročně fandíme.

• První zpráva z lyžáku

Tak hned po příjezdu na místo činu lyžáku v Harrachově se naši "lyžníci" stručně hlásí: Ahoj, vše je ok, sníh i hotel super, kluci moc nezlobí. Jen 2 nedělní příhody: uvízli jsme dopo asi na 50 min. na lanovce kvůli seklé magnetické brzdě, ale v poho jsme to zvládli. A teď večer se zase sekl zámek dveří klukům v pokoji a hodinu tam byli zavření než je údržbář vysvobodil. Tak jsme se aspoň bavili. Stop.

• Mezinárodní vítězství je doma!

Naši žáci se tento týden zúčastnili 22. medzinárodnej prehliadky odborných zručností žiakov elektrotechnických škol v Žilině. A v této soutěži s přehledem zvítězil v kategogii jednotlivů náš student Karel Mikulášek, celý školní tým skončil v silné konkurenci na druhém  místě.